• سه شنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 985-181-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

عملکرد شفاف حوزه ورزش و جوانان بهترین پاسخ به سیاه نمایی‌هاست

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با اشاره به اینکه برخی با استفاده از بستر شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و با ژست نقد، به سیاه‌نمایی اقدامات دولت در حوزه ورزش و جوانان این استان مشغول هستند، بیلان و شفافیت عملکرد این حوزه طی سال‌های اخیر را بهترین پاسخ به این رفتارها و اقدامات دانست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس ، حیدرعلی کامیاب سه‌شنبه اول مرداد در گردهمایی مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان با اشاره به اهمیت فعالیت حوزه روابط عمومی درسازمان‌ها، افزود: یکی از بنیادی ترین دانش‌ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و زیربنای سایرعلوم، علم ارتباطات است .

وی با قدردانی از عملکرد همکارانش در ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها، توفیقات کسب شده در چند سال اخیر در حوزه ورزش و جوانان را حاصل عملکرد تک تک پرسنل این ادارات دانست و گفت: حسن بزرگ اداره‌کل ورزش و جوانان استان، وجود تعریفی مشترک از خدمت رسانی به مردم در قالب یک کار تیمی است .

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در بخشی از سخنانش به شرایط خاص کشور اشاره کرد و گفت: پس از انقلاب اسلامی، بدخواهان نظام از راه‌های مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام بودند، اما به جرات می‌توان گفت جنگ نوین امروزی بسیار پیچیده تر از توطئه‌ها و نقشه‌های آنها در سه دهه گذشته است .

کامیاب یورش از راه فرهنگ و استحاله فرهنگی را نقشه راه این بدخواهان و جوانان را هدف این یورش دانست و افزود: تلاش برای ایجاد نا امیدی و یاس یکی از ابزارهای این یورش همه جانبه است .

وی با بیان اینکه در این جنگ تمام عیار پیروزی از آن کسی است که برای لایه‌های مختلف جامعه خصوصا نسل جوان حرف برای گفتن داشته باشد، عنوان کرد: ادارات  ورزش و جوانان به عنوان یکی از دستگاه‌های متولی مسائل جوانان باید در این حوزه با برنامه ورود کنند .

دبیر شورای عالی ورزش فارس بیان و تبلیغ کارها و اقدامات خوب و مفید انجام گرفته در حوزه ورزش و جوانان و پاسخگویی به انتقادات و شبهات مطرحه شده در خصوص فعالیت‌های انجام گرفته را دو وظیفه مهم دیگر روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان دانست و افزود: این حق مردم است بدانند که مثلا سرانه ورزش در خرامه در 4 سال گذشته 648 درصد رشد داشته و یا در روستای صعب العبوری هم چون پرشکفت یا کهکران که تا پیش از این 1 سانتی‌متر سرانه ورزشی وجود نداشت اکنون یا مکان ورزشی احداث شده و یا قرار است ساخته شود .

کامیاب همچنین ارزشمند ترین وظیفه روابط عمومی‌ها را توسعه روابط دستگاه با جامعه دانست و افزود: تولید محتوا، تهیه گزارش‌های آماری، ارائه آمارهای مقایسه‌ای و... می‌تواند در توسعه این روابط گام موثری باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: