• یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-474-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعزیرات فارس اعلام کرد:

کشف انبار احتکار گندم در شیراز/
جریمه 13 میلیاردی برای قاچاق ماینر

علی مبشری+ مدیرکل تعزیرات فارس

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد که یک انبار حاوی گندم احتکار شده با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در شهرستان شیراز کشف شده است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان فارس، علی مبشری اعلام کرد: با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه، سوله‌ای که بالغ بر 800 تن گندم در آن احتکار شده بود در غرب شهرستان شیراز کشف شد.

او گفت: این سوله در سامانه انبارها ثبت نشده و بررسی‌های اولیه حاکی از ارتکاب تخلف ارتکاب بود لذا مالک انبار شناسایی و بازداشت شد.

مبشری با بیان اینکه پرونده فرد متخلف در ارتباط با انبار گندم به دادگاه تعزیرات حکومتی فارس ارجاع شده است، گفت: فرد متخلفی که در حال جابه جایی 35 دستگاه ماینر بازداشت شده بود، از سوی تعزیرات به جریمه 13 میلیارد ریالی محکوم شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس در توضیح این پرونده گفت: این فرد متخلف در حین تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان شیراز توسط ماموران انتظامی این شهرستان شناسایی و بازداشت شده بود.

او با یادآوری اینکه دستگاه‌های ماینر توسط این فرد در خودروی باری جاسازی شده بود، گفت: بعد از انجام تحقیقات در شعبه چهارم تعزیرات حکومتی استان فارس، مشخص شد که این محموله مکشوفه به طور غیرقانونی وارد کشور شده و قرار بوده از عسلویه به تهران منتقل شود.

مبشری اضافه کرد:  با توجه به محرز شدن تخلف راننده تریلی، شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط ماینرهای مکشوفه و پرداخت جریمه 13 میلیارد ریالی توسط متهم صادر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: