• چهارشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-3374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئيس اتاق بازرگاني فارس اعلام کرد:

ميز عراق در استانداري فارس راه‌اندازي مي‌شود

رئيس اتاق بازرگاني فارس از راه‌اندازي ميز عراق در استانداري فارس خبر داد و گفت: ظرف يكي دو ماه آينده رؤساي اتاق‌هاي بازرگاني عراق و تعدادي از استانداران و فعالان اقتصادي آنها به فارس سفر مي‌كنند .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، جمال رازقي ٩ مرداد در جلسه بررسی موانع و مشکلات فراروی تجار صادرکنندگان استان فارس كه با حضور مشاور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، بيان كرد: راه‌اندازي ميز عراق در فارس موجب خواهد شد تا امسال به صادرات به بازار عراق و سوريه تمركز كنيم .

رئیس اتاق بازرگانی استان فارس تاکید کرد كه فارس بايد سهم خود را با توجه به ظرفيت‌هايي كه دارد از صادرات به عراق بگيرد .

رازقی گفت: در حالي كه فارس سال‌هاي متمادي از اختلافات سياسي رنج مي‌برده اما امروز يك فضاي تعاملي خوبي در استان ايجاد شده است و  نسبتا از عقب ماندگي اقتصادي عبور كرده‌ايم و بخش خصوصي همه تلاش خود را براي رونق اقتصادي در فارس به كار گرفته است .

رئیس اتاق بازرگانی استان فارس گفت: فعالان اقتصادي از فرصت ايجاد شده در بازار عراق در بحث صادرات بهره‌مند شوند .

دانايي فر، مشاور معاون اول رئيس جمهور نيز در اين جلسه ابراز اميدواري كرد كه در اين نشست با ارائه راهكارهاي مشترك بتوان به جمع بندي رسيد و فاصله معناداري كه استان با ظرفيت فارس در جنبه‌هاي مختلف  داشته را ارتقا و نسبت به ظرفيت‌ها به تناسب برسد .

به گزارش ايسنا، در اين جلسه تعدادي از فعالان اقتصادي و صادركنندگان استان فارس، به ارائه ديدگاه خود در خصوص فرصت‌هاي ايجاد شده در بازار عراق پرداختند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: