• چهارشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 985-2080-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تجربۀ "تابستان بانشاط" در "شیراز شورانگیز"/
برگزاری 5 جشن به مناسبت دهه ولایت

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: جشن‌ها و نمایشگاه‌های مردمی در قالب 2 رویداد با عناوین "تابستان بانشاط" و "شیراز شورانگیز" » خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی راد گفت: برنامه‌های تابستان 1398 با 2 رویکرد اوقات فراغت و تخصصی از ابتدای تابستان باهدف ایجاد شور و نشاط در جامعه در مراکز فرهنگی و سطح شهر دنبال می‌شود.

وی برگزاری نمایشگاه و جشن‌های «تابستان بانشاط» را یکی از این رویدادها اعلام و خاطرنشان کرد: در این برنامه که در همه مناطق شهردای شیراز تدوین شده است از ساعت 17 نمایشگاه کتاب، صنایع‌دستی، کودک و توانمندی‌های شهروندان برپا می‌شود که از همین ساعت نیز پرفورمنس های ادبی، نمایش شهروندی و نمایش خیابانی اجرا می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز ادامه داد: بعد نماز مغرب و عشا، در همان مکان جشنی با عنوان «تابستان بانشاط» با حضور شهروندان به اجرا در می‌آید.

در ادامه معاون فرنگی هنری  سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با اشاره به زمان برگزاری تابستان بانشاط در سطح شهر گفت: این رویداد 8 مرداد در بوستان رحمت، 12 مردادماه در بوستان کوهپایه، 15 مردادماه در بوستان شقایق، 16 مردادماه در بوستان ارغوان، 18 مرداد در محور زندیه، 24 مرداد در بوستان انتظار، 28 مرداد در بوستان علوی، 29 مرداد در گذر عفیف‌آباد، 2 شهریور در شیشه‌گری و 7 شهریور در بوستان پرواز برگزار می‌شود.

جمشید رضایی : 6 جشن بزرگ و مردمی با عنوان «شیراز شورانگیز» به مناسبت بزرگداشت دهه ولایت در سراچه‌های گردشگری و بوستان‌های پرترافیک برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: