• جمعه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 985-681-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت فوتبال شیراز:

مدارس فوتبال باید پزشکیار داشته باشند

رئیس هیئت فوتبال شهرستان شیراز تصریح کرد: تمام مدارس فوتبال باید دارای پزشکیار باشند تا در زمان تمرین و مسابقه، خدمات مورد نیاز را به مصدومان احتمالی ارائه دهند.

کاووس عباسی در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس با تاکید بر اهمیت سلامت ورزشکاران، گفت: بعد از جلسات فراوان با مسئولان هیئت پزشکی ورزشی، مجوز برگزاری دوره امداد و پزشکیاری اخذ شده است.

وی با بیان اینکه تمام مسئولان مدارس فوتبال در شهرستان شیراز باید حداقل یک نفر را برای شرکت در این دوره معرفی کنند، گفت: مدارس فوتبال تا روز شنبه دوازدهم مرداد ماه برای معرفی فرد مورد نظر به کمیته جوانان و استعدادیابی شیراز فرصت خواهند داشت.

عباسی هزینه شرکت در این دوره را ششصد هزار تومان اعلام و اضافه کرد: کلاس‌های آموزشی از روز دوشنبه چهاردهم مردادماه شروع می‌شود.

رئیس هیئت فوتبال شیراز با تصریح اینکه مسئولان مدارس فوتبال این شهرستان باید اجبارا یک نفر را معرفی کنند، گفت: این دوره آموزشی هشت روزه خواهد بود و کلاسها از ساعت هشت صبح تا چهارده برگزار می‌شود.

عباسی با اشاره به بازرسی یکماهه از مدارس فوتبال، گفت: براساس گزارش‌های بازرسان، دریافت شهریه اضافه، کم کردن جلسات آموزشی، حاضر نبودن پزشک یا پزشکیار در محل تمرین و ... از تخلفات حادث شده بوده است.

رئیس هیئت فوتبال شیراز گفت: مسئولان مدارس متخلف از طریق هیئت‌های استان و شهرستان برای توضیح پیرامون گزارش بازرسان دعوت خواهد شد و در صورت امتناع از حضور احکام قانونی غیابا صادر و ابلاغ می‌شود.

عباسی همچنین گفت: هیچ یک از مدارس فوتبال اجازه دریافت شهریه بابت فصل پائیز را تا زمان اعلام رسمی نرخ توسط هیئت فوتبال فارس و شهرستان شیراز ندارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: