• یکشنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-4314-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل آتش نشانی شیراز اعلام کرد:

پایان کار آتش‌نشانان در هتل نیمه ساخته آسمان/
تشکیل شورای تامین برای تصمیم‌گیری نهایی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد که هتل نیمه کاره آسمان که صبح دیروز دچار حریق شدید شده بود، هم‌اینک پس از مهار کامل آتش و انجام عملیات لکه‌گیری آماده تحویل است .

محمدمهدی قانع در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، ساعت 4:30 بامداد امروز یکشنبه 13 مرداد آتش سوزی در ساختمان این هتل به طور کامل مهار شد .

وی با بیان اینکه در حال حاضر ساختمان آماده تحویل به بخش بررسی توسط مهندسین سازه است، افزود: در ساعات اولیه صبح امروز شورای مدیریت بحران شهرستان شیراز برگزار و مقرر شد که مهندسان سازه با همکار سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس نسبت به بررسی‌های داخلی این ساختمان اقدام کنند .

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز ادامه داد: ساعت 12 ظهر امروز نیز شورای تامین شهرستان شیراز تشکیل و در این جلسه ضمن ارائه گزارش سازمان متبوع، تصمیم نهایی مبنی بر بازگشایی خیابان رودکی اعلام خواهد شد .

قانع مجددا تصریح کرد که مرحله لکه گیری در هتل نیمه کاره آسمان به اتمام رسیده و آماده واگذاری به مهندسین سازه و نهایتا آماده تحویل به پیکانمار برای مقاوم سازی ساختمان خواهد بود .

به گزارش ایسنا، هتل در حال ساخت آسمان شیراز، ساعت 11 صبح دیروز شنبه 12 مرداد دچار حریق شد که با حضور گروه‌‌های آتش نشان، حریق اطفاء شده است .

در این حادثه به هیچ فردی آسیب جانی نرسید اما در خصوص آسیب مالی احتمالی گزارشی اعلام نشده است .

هتل آسمان پیش از این نیز به دلیل مخدوش کردن حریم بصری ارگ کریمخانی، بارها خبرساز شده بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: