• یکشنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 985-2480-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

اسکان بیش از ۶۰۰ مسافر هتل‌های خیابان رودکی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس اعلام کرد که از زمان وقوع حریق در ساختمان نیمه کاره هتل آسمان شیراز تاکنون بیش از ششصد مسافر داخلی و خارجی هتل‌های خیابان رودکی اسکان داده شده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس مصیب امیری یکشنبه سیزدهم مرداد در جمع خبرنگاران گفت: پس از وقوع حریق در ساختمان نیمه کاره هتل آسمان، دستور تخلیه ساختمان‌ها و هتل‌های اطراف محل آتش‌سوزی صادر و مسافران ۶ هتل خیابان رودکی در دیگر تاسیسات اقامتی اسکان یافتند .

امیری با ابراز تاسف از وقوع حریق در ساختمان نیمه کاره هتل آسمان شیراز، گفت: اسکان مسافران هتل‌های واقع در خیابان رودکی با همکاری جامعه هتلداران استان فارس، ۶۰۳ مسافر ایرانی و خارجی اسکان داده شدند.

وی با قدردانی از زحمات همه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای نظامی و انتظامی به ویژه نیروهای آتش نشان در مقابله با حریق حادث شده در هتل نیمه کاره آسمان اضافه کرد: عملیات اطفا حریق تا بامداد ۱۳ مرداد ادامه داشت و پس از ۱۴ ساعت آتش به طور کامل مهار شد.

امیری یادآور شد که در خیابان رودکی شیراز ۶ هتل شامل هتل‌های صدرا، پارسیان، کریم خان، رودکی، آریو برزن و هدیش با ظرفیت ۷۶۳ تخت قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: