• چهارشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 985-1181-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم فوتسال ارژن:

نمودار رشد تیم فوتسال ارژن امیدوارکننده است

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز نمودار رشد این تیم را امیدوارکننده توصیف و خاطرنشان کرد: یکی از عوامل مهم در صعود ارژن به لیگ برتر حمایت مدیرکل ورزش و جوانان فارس بود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حمید کمالی چهارشنبه 16 مرداد در دیدار مدیرعامل، کادرفنی و بازیکنان تیم فوتسال ارژن شیراز با مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: تداوم حمایت‌های ورزش و جوانان فارس نقطه عطفی برای رشد تیم‌های ورزشی خصوصا تیم فوتسال ارژن است.

او ساخت ورزشگاه 6 هزار نفری شیراز را زمینه ساز سرعت گرفتن توسعه کیفی ورزش های توپی نظیر فوتسال، دانست و گفت:  با ورود این ورزشگاه به چرخه اماکن ورزشی استان ضمن فراهم شدن زمینه حضور تماشاگران پرشور استان فارس در بازی های تیم فوتسال ارژن، باعث می شود تا نگاه ها به فوتسال استان نیز تغییر کند .

چرخ کارخانه ارژن مانند دیگر صنایع به سختی می‌چرخد

مدیرعامل شرکت غذایی بهداشتی ارژن هم با بیان اینکه وضعیت اقتصاد به گونه‌ای است که برای بقاء در چرخه صنعت باید سرمایه در گردش را به صورت مداوم به ۴ برابر افزایش داد، گفت: چرخ کارخانه ارژن نیز مانند بسیاری دیگر از صنایع و مجتمع های اقتصادی به سختی می چرخد.

سعید کریمی افزود:دراین وانفسای اقتصادی مدیرکل ورزش و جوانان همواره در کنار باشگاه ارژن و حامی همیشگی این تیم بوده است .

وی با بیان اینکه در برنامه‌ریزی کارخانه ارژن، بقای تیم فوتسال به اندازه بقاء کارخانه از  اهمیت برخوردار است گفت: با درک صحیح از محدودیت‌های قانونی اداره کل برای ارائه کمک‌های مالی به باشگاه، معتقدیم که در چنین شرایطی درخواست کمک مالی  کردن چیزی شبیه به زیاده خواهی است .

کریمی ایجاد جامعه ای شاد و پرنشاط و توسعه ورزش را یک نیاز جدی در جامعه دانست وگفت:چنین اتفاقی نیازمند به تغییر نگاه ها در سطح استان است .

این فعال صنعتی گفت: برای ماندن در سطح اول فوتسال کشور نیازمند به ایجاد وحدت وعزم عمومی بین دستگاه‌های مختلف در سطح استان هستیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: