• شنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-6914-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری دومین آزمون استخدامی پلیس در فارس

رئیس مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی فارس از برگزاری دومین مرحله آزمون کتبی استخدامی پلیس در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ محمد داودی گفت: دومین مرحله آزمون کتبی استخدام درجه دار با حضور 155 داوطلب در استان فارس برگزار شد.

به گفته این مقام مسئول، متعهد، مومن، انقلابی، باهوش و شجاع بودن بخشی از ویژگی‌های افراد مد نظر برای استخدام در نیروی انتظامی است و علاوه بر آن داوطلبان باید دارای آمادگی مناسب جسمانی باشند.

وي آموزش، نظم و انضباط، ارتقاء روحيه دين باوري و تقويت قواي جسماني را چهار عنصر مهم و تأثير گذار در كاركنان نيروي انتظامي عنوان كرد .

رئیس مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد که نتایج دومین مرحله آزمون کتبی استخدامی پلیس فارس، 27 مرداد اعلام خواهد شد و افراد پذیرفته شده باید سایر مراحل گزینش و استخدام را قبل از به کارگیری طی کنند.

داودی همچنین یادآور شد که تا اطلاع ثانوی، روزهای چهارشنبه هر هفته، ثبت نام اولیه از داوطلبان استخدام در نیروی انتظامی برای مقطع درجه داری انجام خواهد شد.

رئیس مرکز گزینش انتظامی فارس از افراد علاقه مندی که واجد شرایط مد نظر هستند خواست که برای ثبت نام به مرکز گزینش و استخدام این فرماندهی انتظامی واقع در میدان سفر، روبروی ترمینال کاراندیش در شیراز مراجعه کنند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: