• پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-9914-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام کرد:

پیش‌بینی ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان فارس

رئيس كميته امداد امام خميني(ره) ايجاد اشتغال مددجويان را از رويكردهاي اولويت دار اين نهاد ذكر و عنوان كرد: در فارس به عنوان استان برتر ١٢ هزار شغل ايجاد شده و امسال نيز پيش‌بيني ايجاد ٢٠ هزار فرصت شغلي در اين استان شده است .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، سيد مرتضي بختياري بعدازظهر پنج‌شنبه ٣١ مرداد در حاشيه اعزام ۶۰۰ مشهد اولی از استان فارس در جمع خبرنگاران بيان كرد: كميته امداد فارس با اعزام دو هزار و ٢٠٠ مددجو از ابتداي امسال تاكنون به مشهد مقدس، رتبه يك كشور را به خود اختصاص داده است .

وي با اشاره به اعزام ١٠ هزار نفري مددجويان فارسي به مشهد مقدس در سال گذشته، افزود: تا پایان امسال در سراسر کشور ۱۵۰ هزار نفر به زیارت مشهد مقدس اعزام می‌شوند و همه آنها دعوت به وعده متبركي حرم امام رضا(ع) هستند .

رئيس كميته امداد امام خميني(ره) كشور همچنين به نقش اثرگذار خيرين در ساخت واحد مسكوني ويژه مددجويان اشاره و عنوان كرد: سال گذشته بيش از سه هزار واحد مسكوني به مددجويان واگذار شد .

بختياري تهيه و توزيع يكهزار سرويس جهيزيه در قالب اعتبارات ١٢ ميليوني را از اقدامات شاخص كميته امداد كشور در سال جاري ذكر و عنوان كرد: با ارائه خدمات کمیته به مددجویان باز هم از خیران و نیک اندیشان دعوت می‌کنیم كه در این امر خیر شرکت كنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: