• سه شنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 986-284-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بهره‌برداری از 9 واحد مسکونی ویژه مددجویان در لامرد

به مناسبت هفته دولت، بهره‌برداری از 9 واحد مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی در لامرد آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، رئیس بهزیستی شهرستان لامرد سه شنبه 5 شهریور در حاشیه بهره‌برداری از واحدهای مسکونی ویژه مددجویان در این شهرستان، گفت: تامین مسکن ویژه خانواده‌های تحت پوشش از اولویت‌های بهزیستی در کشور است.

معصومه کاظم‌زاده گفت: برای احداث 9 واحد مسکونی برای خانواده‌های مددجویان تحت پوشش و خانواده‌های دارای 2 عضو معلول، 3 میلیارد و 610 میلیون ریال هزینه شده است.

او با اشاره به اینکه این واحدهای مسکونی براساس استانداردهای ملی ساختمان سازی، احداث شده است، گفت: 14 واحد مسکونی ویژه خانواده‌های دارای 2 عضو معلول در شهر لامرد مراحل ساخت را طی می‌کند و دارای پیشرفت خوبی است.

کاظم‌زاده ابراز امیدواری کرد که با حمایت خیراندیشان شاهد تسریع در تکمیل این واحدها باشیم و گفت: از سال 92 تا 97 توسط بهزیستی در لامرد حدود 650 واحد مسکن ویژه مددجویان تحت حمایت، احداث کرده و به افراد واجد شرایط تحویل داده است.

او ادامه داد: بهزیستی لامرد سال گذشته موفق به احداث و تکمیل 94 واحد مسکونی با اعتباری بالغ‌ بر 7 میلیارد و 502 میلیون و 975 هزار ریال شد که این خانه‌ها در اختیار گروه هدف قرار گرفته است.

کاظم‌زاده اضافه کرد: بهزیستی لامرد از سال 89 تاکنون طی تفاهم نامه‌ای با بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توانسته است 787 واحد مسکونی را تکمیل و به مددجویان تحت پوشش واگذار کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: