• چهارشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 986-381-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر کل ورزش و جوانان فارس:

سنگ‌اندازی بدخواهان در مسیر توسعه طبیعی است

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ضمن اشاره به توفیقاتی که نظام اسلامی ایران طی چهار دهه گذشته کسب کرده است، سنگ اندازی بدخواهان در مسیر توسعه را طبیعی دانست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدرعلی کامیاب چهارشنبه ششم شهریور در مراسم قدردانی از کارمندان نمونه اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: توسعه همه جانبه کشور در بخش‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی غیر قابل انکار است اما در عین حال عده‌ای آن را خوشایند نمی‌دانند و به دنبال آن هستند که مردم حلاوت این دستاوردها را نچشند.

او با اشاره به آمارها، توسعه در زیرساخت‌های مختلف کشور را بی نظیر توصیف و اضافه کرد: در حوزه ورزش هم از قطار توسعه عقب نمانده‌ایم، در ادوار مختلف دولتهای مستقر تلاش کرده‌اند تا غبار محرومیت را از چهره کشور بزدایند.

دبیر شورای عالی ورزش استان فارس با اشاره به ایجاد حداقل‌های ورزشی در دورافتاده ترین و محروم ترین روستاهای این استان، گفت: امروز دیگر در روستاها هم خبری از توپ پلاستیکی و دویدن کودکان نوجوانان به دنبال رینگ دوچرخه نیست!

کامیاب دیدن لبخند مردم قدر شناس را در اقصی نقاط استان فارس پس افتتاح اماکن ورزشی، بهترین مزد برای خادمان این مردم دانست و گفت: تمام اتفاقاتی که در راستای سربلندی ورزش فارس طی چند سال گذشته به وقوع پیوسته حاصل زحمات تک تک کارکنان در شهرها و شهرستان‌های مختلف است .

وی درادامه توفیق خدمت به مردم را موهبتی دانست که خداوند به بندگان شایسته خود عطا می کند و افزود: علی‌رغم تمام مشکلاتی که بعد از انقلاب پیش روی ما قرار داده شد، امروز و در آغاز دهه پنجم انقلاب سربلند هستیم که بخشی از محبت و پایمردی مردم را که تا پای جان پای انقلابشان ایستاده‌اند را جبران کنیم.

کامیاب با اشاره به تاکید ویژه استاندار فارس و وزیر ورزش و جوانان مبنی بر لزوم توجه به نیروی انسانی، افزود: برقراری روابط نزدیک میان مدیران و کارکنان یکی از خصوصیات اخلاقی و ضرورت های اساسی مدیریت است که استاندارتوصیه ویژه  به انجام آن دارد .

وی فرآیند انتخاب کارمند نمونه در اداره کل ورزش و جوانان را سخت توصیف و خاطرنشان کرد: وجود روحیه تعامل، همکاری و اعتقاد به لزوم رسیدن به هدفی مشترک باعث شده تا فاصله عملکردی کارکنان دراین اداره بسیار کم شود .

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه اشتیاق بهترین انگیزه برای انجام هر کاری است، گفت: به جرات می‌توان ادعا کرد که انگیزه خدمت در وجود تمام کارکنان این اداره کل هست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: