• چهارشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 986-481-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری چهار رویداد ورزشی دارت به میزبانی شیراز

رییس انجمن دارت ایران گفت: شیراز به زودی میزبان چهار رویداد مهم در زمینه مسابقات دارت خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از فدراسیون انجمن‌های ورزشی ایران، کامبیز ایوب‌زاده گفت: سومین دوره رقابت‌های اوپن جهانی به عنوان یکی از مهترین مسابقات دارت در دنیا برای ارتقاء رنکینگ دارترهای کشور از فردا در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه رقابت‌های اوپن در رده سنی جوانان و بزرگسالان و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود، گفت: قرار است در خلال این رقابت‌ها نشست هم اندیشی روسای کمیته های دارت استان‌ها برای بررسی فعالیت های 6 ماه نخست امسال و برنامه ریزی برای پیشبرد اهداف تقویم سالیانه برای 6 ماه دوم برگزار شود.

ایوب‌زاده با اشاره به لزوم استفاده بهینه از میزبانی استان‌ها و جلوگیری از ترانسفر بیش از حد ورزشکاران در کشور تاکید کرد: با توجه به شرایط بحران اقتصادی در ورزش و با هدف پایین آمدن هزینه های کمیته های دارت و هیات های استانی تصمیم گرفتیم که مسابقات قهرمانی کشور جوانان پسر و دختر را هم روز شنبه 9 شهریور در شیراز برگزار کنیم.

او با بیان اینکه این تصمیم با استقبال کمیته ها و هیات ها همراه شد، گفت: البته این الگو را پیشتر در اصفهان اجرا کرده بودیم که با اقبال روبرو شد.

ایوب‌زاده گفت: از 10 شهریور هم نوزدهمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان اعزامی به رقابت‌های جهانی در شیراز شروع می‌شود.

رئیس انجمن دارت ایران با بیان اینکه تیم دارت جمهوری اسلامی عنوان نایب قهرمانی جهان را یدک می‌کشد و باید مهرماه امسال به مسابقات جهانی رومانی اعزام شود، گفت: تمرینات تیم ملی دارت به مدت یک هفته در فضای آرام شیراز دنبال می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: