• پنجشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 986-2480-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

انتصاب معاون امور زائرین استانداری فارس

وزیر کشور طی حکمی ظفر افشون را به عنوان معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری فارس منصوب کرد.

به گزارش دریافتی ایسنا منطقه فارس، دکتر عبدالرضا رحمانی‌فضلی با صدور حکمی، ظفر افشون، که توسط استاندار فارس معرفی و از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور تایید شده است، را به عنوان معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری فارس منصوب کرد.

در حکم وزیر کشور خطاب به ظفر افشون آمده است :

بنا به پیشنهاد استاندار محترم فارس و تائید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری فارس منصوب می شوید.

انتظار دارد ضمن هم افزایی و تعامل با کلیه سازمان ها، نهادها و دستگاه های مرتبط و با برنامه ریزی کارآمد و منسجم و با بهره گیری از همه ظرفیت ها و امکانات در راستای تسهیل در امور و ارائه خدمات هرچه بیشتر و با کیفیت به زائرین محترم گام های بلند و اساسی بردارید .

توفیق روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای"مد ظله العالی" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم .

به گزارش ایسنا، پیش از این محمدابراهیم فروزانی مسئولیت معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین را عهده دار و عنوان این معاونت نیز گردشگری و امور زائرین بود.

ظفر افشون، از مدیران اهل شهرستان ممسنی در استان فارس به شمار می‌رود که قبلا عهده دار مسئولیت معاونت توسعه استانداری مرکزی بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: