• شنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-2974-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

افتتاح دروازه‌های جدید در 2 ایستگاه مترو شیراز

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز گفت: از امروز شنبه 9 شهریور دروازه‌های جدید در 2 ایستگاه و آسانسور در سه ایستگاه پرتردد مترو شیراز افتتاح و بهره برداری از آنها آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدحسن مرادی شنبه 9 شهریور در جمع خبرنگاران گفت: با هدف ارتقاء رفاه و بهبود خدمات رسانی در حوزه حمل و نقل همگانی، دروازه جنوب غربی و شمال شرقی ایستگاه شهید دستغیب و دروازه شمال شرقی ایستگاه فضیلت، افتتاح شد.

مرادی گفت: دروازه جنوب غربی ایستگاه شهید دستغیب با گالری ورودی به طول 85 متر و با هزینه‌ای معادی 52 میلیارد و 500 میلیون ریال آماده بهره برداری شده و با هدف خدمت رسانی بهتر به افراد دارای محدودیت جسمی و حرکتی، به آسانسور نیز مجهز است.

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز گفت: دروازه شمال شرقی ایستگاه شهید دستغیب نیز با هزینه ای معادل 3 میلیارد و 750 میلیون ریال آماده بهره برداری شد تا هم اهالی منطقه هم استفاده کنندگان از خدمات فرودگاهی با سهولت بیشتری دسترسی به مترو داشته باشند.

مردادی ادامه داد: دروازه شمال شرقی ایستگاه فضیلت به 72 متر طول گالری ورودی و با هزینه‌ی تقریبی 43 میلیارد ریال از امروز به بهره برداری رسید تا استفاده از مترو برای کارکنان کارخانه زیمنس و همچنین ساکنان این منطقه تسهیل شود.

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز همچنین گفت: آسانسورهای دروازه‌های شمالی و جنوبی ایستگاه زندیه، به عنوان یکی از پرترددترین ایستگاه‌های مترو در شیراز، امروز به بهره برداری رسید.

مرادی خاطرنشان کرد که محدودیت تردد خودرویی در مسیر بلوار فرصت شیرازی که به دلیل اجرای عملیات عمرانی ایستگاه مترو در این نقطه، به کندی انجام می‌شد، با جمع شدن کارگاه عمرانی، به شکل کامل برطرف شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: