• یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 986-3380-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

با همکاری جهاددانشگاهی فارس انجام شد؛

برگزاری آزمون جامع راهنمایان و مدیران فنی دفاتر مسافرتی فارس

آزمون جامع هماهنگ دوره های آموزشی گردشگری مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، راهنمایان ایرانگردی، جهانگردی و طبیعت گردی با همکاری میراث فرهنگی و جهاددانشگاهی فارس در شیراز برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس یکشنبه 10 شهریور به خبرنگاران گفت: این آزمون با حضور 309 نفر و همزمان با سراسر کشور روز جمعه هشتم شهریور در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان فارس در شیراز برگزار شد.

سید موید محسن‌نژاد با یادآوری اینکه این آزمون، به صورت جامع،  دو بار در سال و همزمان با سراسر کشور برگزار می شود، گفت: از کل شرکت کنندگان 210 نفر در رشته راهنمایان ایرانگردی جهانگردی، ۲ نفر در رشته راهنمایان طبیعت گردی و  97 نفر در رشته مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در آزمون شرکت کردند.

محسن‌نژاد گفت: کسانیکه در این آزمون نمره حد نصاب لازم را کسب کنند، گواهینامه پایان دوره را از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت می‌کنند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس یادآور شد که قبول شدگان در این آزمون افراد واجد شرایط برای فعالیت تخصصی در حوزه‌های مختلف گردشگری تلقی می‌شوند.

محسن‌نژاد با قدردانی از همکاری جهاددانشگاهی در برگزاری این آزمون، ادامه داد: استان فارس هزار و 650 راهنمای ایرانگردی و جهانگردی و 232 دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی فعال است .

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: