• یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 986-976-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

صدرنشيني دانشگاه شيراز در جشنواره سراسري نشريات دانشجويي

قائم مقام معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه شیراز گفت: این دانشگاه با كسب 27 عنوان برتر ملي در يازدهمين جشنواره سراسري نشريات دانشجويي كشور (تيتر 11) صدر نشين دانشگاه هاي وزارت علوم شد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، دكتر محبوبه البرزي، یکشنبه 10 شهریور در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره نشريات دانشجويي "تيتر 11" با حضور 28 هزار و 249 نشریه از دانشگاه‌هاي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري؛ بهداشت، درمان و آموزش پزشكي؛ و آزاد اسلامي برگزار شد.

وي افزود: دانشگاه شيراز با 1834 اثر و نشريه در این دوره از جشنواره کشوری تیتر شرکت کرد و جایگاه اول در تعداد آثار ارسالی را کسب کرد.

البرزي گفت: 22 نشریه از نشریات دانشگاه شیراز نامزد دریافت جایره شد و 10 رتبه اول، 5 رتبه دوم و 10 رتبه سوم کسب کرد و 2 نشریه هم شایسته قدردانی شناخته شد.

قائم مقام معاون فرهنگی دانشگاه شیراز گفت: در مجموع دانشگاه شیراز با کسب 27 رتبه جایگاه اول دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت علوم و جایگاه دوم کل دانشگاه‌های کشور را کسب کرد.

البرزی یادآور شد: در دانشگاه شيراز 219 عنوان نشريه دارای مجوزدار وجود دارد که 175 عنوان از آنها در زمينه هاي مختلف علمي، فرهنگي، اجتماعي، سياسي، اقتصادي، ديني و قرآني، ادبي، هنري، ورزشي، صنفي و خبري فعال است و سالانه بیش از 110 هزار نسخه نشریه در این دانشگاه منتشر می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: