• دوشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-4214-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیریت پلیس شیراز به سرهنگ شجاعی سپرده شد

طی مراسمی ضمن تجلیل از سرهنگ دلاور القاصی‌مهر، مسئولیت فرماندهی پلیس شهرستان شیراز به سرهنگ فرج شجاعی سپرده شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، فرمانده انتظامی استان فارس در تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید انتظامی شهرستان شیراز گفت: نگاه نیروی انتظامی استان به فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز به دلیل جایگاه این کلانشهر، ویژه و خاص است .

سردار رهام‌بخش حبیبی با تأکید بر لزوم حفظ حرمت مردم و تکریم ارباب رجوع در مراکز انتظامی، افزود: نیروی انتظامی با افراد انگشت شماری که بخواهند به هر نحوی در جامعه ایجاد ناامنی کنند، برابر قانون و به شدت برخورد می کند .

وی با اشاره به آسیب های اجتماعی موجود در جامعه، گفت: همه نهادهای جامعه باید همکاری کنند تا آسیب های اجتماعی کاهش یابد و اقدامات پلیس در این خصوص به تنهایی نمی تواند مثمر ثمر باشد .

حبیبی ضمن قدردانی از دستگاه قضایی استان فارس به واسطه حمایت از مجموعه انتظامی فارس، گفت: نیروی انتظامی تا جایی که مسئولیت دارد و تا پای جان از آرامش و امنیت مردم در جامعه دفاع می کند .

فرمانده انتظامی فارس به مشکلات و تبعات ناشی از استفاده نادرست مردم از فضای مجازی در جامعه هم اشاره و اضافه کرد: فرهنگ استفاده از فضای مجازی در جامعه باید نهادینه شود تا در این فضا اقدامات به صورت عاقلانه صورت پذیرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: