• سه شنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-3874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عضو هیئت رئیسه اتاق فارس:

منطقه ویژه نفت و گاز فارس وارد فاز عملیاتی می شود

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس گفت: با توجه به برگزاری جلسات متعدد در موضوع راه اندازی منطقه ویژه فناوری صنعت نفت و گاز استان در این اتاق، بنا شد این موضوع به صورت عملیاتی و براساس مدل اجرایی پروژه منطقه ویژه گاز خوزستان – اهواز پیگیری شود .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، نادر طیبی سه شنبه 12 شهریور در جلسه کمیسیون انرژی، محیط زیست، پتروشیمی و صنایع پالایشی اتاق بازرگانی فارس، بیان کرد: ابعاد مختلف منطقه ویژه گاز خوزستان – اهواز با حضور کارشناسان استان در بخش های مختلف بررسی شده است .

طیبی افزود: بر این اساس مصوب شد شرکتی به عنوان مسئول منطقه ویژه اقتصادی نفت و گاز استان فارس ثبت شود که در این زمینه به زودی نامه ای از اتاق بازرگانی استان برای استاندار فارس تهیه شده است .

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی فارس ادامه داد: در این نامه سهامداران پیشنهادی برای این شرکت را مطرح کردیم که نماینده سهامداران دعوت و شرکت تشکیل شود و بحث های مرتبط با این موضوع در قالب شخصیت حقوقی خارج از کمیسیون دنبال شود .

وی اضافه کرد: همچنین در این نامه درخواست ما این است که این موضوع با محوریت کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی استان در استانداری دنبال شود .

طیبی ادامه داد: به زودی جلسات این مهم در استانداری فارس تشکیل می شود و با تشکیل سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی نفت و گاز استان، موضوع به صورت جدی تر در استان دنبال خواهد شد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان داشت: سیزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی تجهیزات صنعت نفت، پاز و پتروشیمی و نمایشگاه بهداشت ایمنی و محیط زیست در صنعت نفت در مهرماه جاری در شهر شیراز برگزار می شود که حضور فعالان اقتصادی و شرکت های فعال استان در این بخش می تواند بر کیفیت نمایشگاه بی افزاید .

طیبی گفت: فارس از استان های پیشگام در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در استان است که هدف این نمایشگاه تنها صرف برگزاری نیست و همه باید برای برگزاری نمایشگاه در خورشان استان تلاش کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: