• یکشنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-6214-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شيراز

عکس آرشیوی است.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از انهدام باند 5 نفره قاچاقچيان و کشف 60 کيلو ترياك در بازرسي از اعضای این باند خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ عبدالله خسرواني گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در پي اقدامات تخصصي، از فعاليت يک باند بزرگ و مسلح برای جا به جايي ترياك با استفاده از خودروهاي تيزرو در محورهاي فرعي شهرستان شيراز با خبر شدند .

وی افزود: پس از چند هفته اقدامات فني، شب گذشته ماموران محل تردد خودرو متعلق به اين باند را شناسايي کردند که قاچاقچيان به محض مشاهده ماموران به سمت محورهاي فرعي متواري شدند .

خسرواني با بيان اينكه ماموران جان بر كف با سرعت عمل و تدبير مناسب موفق شدند خودرو سمند متعلق به قاچاقچيان در حالي كه سرنشينان مسلح به اسلحه كلاش بودند را در يك عمليات ضربتي توقيف كنند، عنوان داشت: در بازرسي از آن خودرو، ميزان 60 كيلو ترياك، يك قبضه اسلحه جنگي كلاش و تعدداي مهمات مربوطه كشف شد .

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اينكه در اين خصوص 5 نفر قاچاقچي دستگير شدند، افزود: متهمان پس از سير مراحل قانوني روانه زندان شدند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: