• دوشنبه ۱۱ اسفند ماه، ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9312-3674-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عضو انجمن مديران صنايع‌ فارس:

رعايت حقوق مصرف‌كننده ضامن اشتغال است

عضو انجمن مديران صنايع استان فارس گفت: رعايت حقوق مصرف‌كنندگان، پشتوانه‌اي براي توليدكننده و ضامن ايجاد و توسعه اشتغال پايدار محسوب مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، هاشم نصيري دوشنبه 11 اسفند در جمع خبرنگاران در شيراز، گفت: علي‌رغم تمام مشکلات موجود در عرصه توليد، توليدكنندگان بايد حقوق مصرف‌كننده را پاسداشته و محصولي به بازار عرضه كنند كه پاسخگوي مطالبات عمومي باشد.

وي با اشاره به درخشش فارس در جشنواره حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان كشور در زمينه توليد محصولات لبني، گفت: اين موضوع براي همه مايه مباهات است كه فارس نامش در ميان برترين‌هاي حوزه‌هاي مختلف بدرخشد.

قائم مقام شرکت رامک نیز با اشاره به اينكه آن شركت موفق به دريافت تنديس نقره‌اي حمايت از حقوق مصرف‌كننده در كشور شده است، گفت: هر جا حقوق مصرف کننده رعایت شود منتهی به تولید محصول برتر و با کیفیت‌تر خواهد شد.

مهدي حجازي گفت: واحدهای تولیدی و اقتصادی باید این را به عنوان یک پیش شرط تولید بپذیرند که همیشه و همه جا حق با مشتری است و اکنون در دنیای تولید و اقتصاد با همین رویه و رویکرد شرکت‌های بزرگ به رقابت می‌پردازند و احترام و روابط متقابل بین مصرف کننده و تولید کننده وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: